دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 | تاریخ ارسال: 1399/5/5 | 

سخنرانی مشترک دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان و مرکز تحقیقات سلامت معنوی

برگزاری سخنرانی مشترک دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان و مرکز تحقیقات سلامت معنوی با عنوان Coronavirus, Spirituality And health    در روز دوشنبه ۶ مرداد (۲۷ جولای ۲۰۲۰ (ساعت۲۱ توسط پروفسور هارولد جی کونیگ و به میزبانی دکتر سید وحید شریعت استاد روانپزشکی و رئیس دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان در نرم افزار skype به آدرس https://join.skype.com/a۷۵Mtt۱cqBK۹ انجام خواهد شد.
پروفسور هارولد جی کونیگ استاد روانپزشکی
سالمندان دانشگاه پزشکی دوک در کارولینا آمریکا می باشد. ایشان علاوه بر روانپزشکی تحصیلات پزشکی خانواده و گیاه پزشکی نیز دارندایشان موسس و رئیس مرکز دین و الهیات دانشگاه دوک هستند . تحقیقات ایشان در حوزه دین/معنویت و سلامت از سالها پیش شروع شده و  به صورت بین المللی و همکاری بامحققین متخصصین  کشورهای مختلف ادامه یافته منجر به چاپ بیش از ۵۰۰ مقاله و کتب متعدد گردیده است. نتیجه تحقیقات ایشان در دهها برنامه تلویزیونی و رادیویی پخش شده است. علاقه ایشان به حوزه معنویت در ادیان مختلف منجر به همکاری با متخصصین سلامت پیرو ادیان  مختلف مسیحیت، یهود و اسلام شده است.
از جمله آثار ایشان کتاب اسلام و سلامت روان است که اخیرا توسط مرکز تحقیقات سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی ایران ترجمه شده است.
 


   
دفعات مشاهده: 725 بار   |   دفعات چاپ: 63 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر